Burdur Bayan Arkadaş Arıyorum

Ülkemizin önemli şehirlerinden birisi olan Burdur, Burdur Bayan Arkadaş Arıyorum sitesinde bayan arkadaş bul, Arkadaş Arıyorum kadın Arkadaş Arıyorum sitesi bayan arkadaş arama, Bayan Arkadaş Arıyorum sitesinde dul bayan arkadaş olgun bayanlar zengin bayanlar burdur zengin kadınları, sarışın bayan, boşanmış olgun dul bayanlar araması ile Türkiyenin Lider arkadaşlık Sitesine Hoş Geldiniz...İnternet teknolojilerinin ilerlemesi hayatımıza bir çok yenilik getirirken bizlere de çok farklı bir dünya kurdurmaya başladı. En güzel yanı ise kültürler arası etkileşimin çok hızlı oluşu. Tabi ki bu etkileşim sayesinde bir çok alışkanlıklarımızda değişti. Hayat planlarımız bile internet çağına göre yapılıyor. Herkes bir grubun bir kitlenin parçası olmuş durumda. Ve bu kitleler bir kar topu misali çok hızlı bir şekilde büyüyerek devasal noktalara ulaşabilmektedir.

İlçeler:
Burdur ilinin ilçeleri; Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni ve Yeşilova dır.

Burdur Genel Bilgiler

Doğal güzellikleri ve kültürel zenginlikleri açısından Batı Akdeniz Bölgesinin önemli bir kenti olan Burdur’da;19.yy’ın sonları ile 20.yy’ın başlarında yapılan araştırmalar,Güneybatı Anadolu’nun bu kısımlarının Prehistorik devirlerden bu ayana iskan edildiğini ortaya çıkarmıştır. Bu evreyi,ilimizin sınırları içinde bulunan Hacılar,Kuruçay ve Höyücek Höyüklerinde yapılan kazılar doğrulamaktadır. M.Ö.7000’lere kadar giden ilimiz tarihi göstermektedir ki,sosyal hayatın ayrılmaz bir parçası olan iskanlaşma,günümüzden 9000 yıl öncesine kadar gitmektedir. Bu durum ilimiz için olduğu kadar,Anadolu kültür tarihi açısından da önemlidir.

Burdur İlinde,çevresiyle birlikte(Göller Bölgesi) ilk tarih çağlarından günümüze kadar bütün dönemlerin yaşandığını, günümüze kadar gelen medeniyet eserlerinden anlamaktayız. Bugün çevremizde bu dönemlere ait 50’ye yakın höyük ve Tümülüs ile 25’ten fazla ören yeri ve antik kent yerleşim yeri bulunmaktadır.

Sizde yorum kısmından kendinizi tanıtan kısa bir yorum yazarak aradığınız arkadaşı bulabilirsiniz

 

Yorum Yapın

Sitemiz sizi arayıpta asla para istemez, sizi arayanlara itimat etmeyin asla ve asla para göndermeyin, aksi durumda sitemiz sorumlu değildir
Mesajınız
Sadece kendi Numaranızı paylaşabilirsiniz.
yok
ilhan15 23 Ağustos 2019 Cuma

Burdur içi ful gelebilirim tel numaram Otuz yaşin da dinamik bir gencim her türlü teklife açığım yaş fark etmeksizin her türlü olur zaten bu aralar işler düştüğü için buradayım numaramı belirttim arayın....

yok
rols 23 Haziran 2019 Pazar

Yasak aşk düş peşindeysen düş peşime Burdur ve çevresi hızlıysan yakala anlamlı ilişkiler olgun sempatik eğlence hepsi bir arada, hayatın zorlu yıllarıyla bu sene tanıştım yanıma arkadaş olacak olgun bayan arıyorum..

yok
konaklı_015 04 Mayıs 2019 Cumartesi

Düzgün bir arkadaşlık istiyorum temiz bakımlı anlayışlı seven olması yeterli benim için hafta sonları ve ara sıra akşamları gezmek tercihimdir saygı çerçevesi içinde teşekkür ederim iyi akşamlar hanımlar..

esrarengiz15 10 Nisan 2019 Çarşamba

Ne aradığını bilen mert delikanlı sert ama gerektiğinde güleç yüzlü biriyim. kuralcı değilimdir arkadaşlık kurmak karşı cinsle yakınlaşmak her yetişkin insanın doğal isteğidir ama herkesle de olmaz..

yok
volk_kan1989 20 Mart 2019 Çarşamba

Burdur Yeşilova da yalnız yaşıyorum erkek kuaförüyüm Burdur ilindeki bayanlar ulaşsın lütfen uzaktan yazmayınız. Amacım evlilik değil arkadaş olmak açıkçası ilişkiye aktifim ben çok duygusal romantik bir erkeğim..

yok
leonhsn 15 Şubat 2019 Cuma

Yaş 34 boy 1 .79 kahverengi gözlü tüm her ortama uyum sağlayabilen iş becerisi yüksek ve de otoriter biriyim saygı ve sevginin ne olduğunu bu ikisinin olmadığı yerde hayatın bittiğini bilenlerdenim aslında anlatacak çok şey var ama yazmakla yetmez...

sametsak15 16 Eylül 2015 Çarşamba

merhaba bayanlar burdurda yasıyorum ateslı olgun bayanları tatmın etmeye hazırım her zaman 1.80 boyun 70 kılom var bana ulasmak ısteyen bayanlar 0507 174 04 07 arasın mesaj atın ama ne amacala mesaj attığızı soylersenız daha cabuk ararım