Kayıt Ol
600.000'den Fazla üye
Kullanıcı Adı Alt Yaş Üst Yaş Durumu Cinsiyet Fotoğraf Şehir
 

Batman Kız Arkadaş Bul

 

Batman kız arkadaş bul, Batman kız Bul gibi arayan olgun seksi kızlar sitesinde Batman genç 18 yaş üstü kızlarla tanışmaya ne dersiniz, Batman partner Arkadaş Arıyorum boşanmış kadın Arkadaş Arıyorum sitesi sitesinde bayan partner arkadaş arama sitesinde bayan arkadaş olgun bayanlar zengin dul bayanlar Batman zengin kadınları, sarışın dul bayan partner, boşanmış olgun bayan partner araması ile Türkiyenin Lider arkadaşlık Sitesine Hoş Geldiniz..

 

HASAN KEYF İSMİNE DAİR EFSANE: Zamanın birinde Hasankeyf çevresini haraca bağlayan, adamları ile birlikte yolları kesip halkı soyan Hasan isminde bir eşkıya varmış. Bu adam sonunda yakalanmış ve Hasankeyf Kalesi'nde zindana atılarak hapsedilmiş. Bir süre sonra da idama mahkum edilen Hasan, cezasının infazı için Kaledeki meydanda kurulan dar ağacına getirilmiştir. Ancak, idamdan önce son dileği sorulurken Hasan, görevlilerden bir küheylan getirmelerini istemiş, ata binip meydanın bir ucundan diğer ucuna bir cirit oyunu oynamayı arzuladığını ifade etmiştir. Dileği yerine getirilir, Hasan ata biner ve son hızla Hasankeyf Kalesi'nden 200 metre aşağıdaki Dicle Nehri'ne atlar. bu atlayıştan sonra at ölür ancak Hasan, karşı sahile kadar yüzerek kurtulur. Bu esnada meydanda toplanmış bulunan halk, Hasan'ın bu atlayışına karşı hep bir ağızdan "Hasan Keyfe (Hasan neden yaptın!)" nidasında bulunarak olay karşısında üzüntülerini dile getirirler. Hasankeyf isminin bu olaydan dolayı bu yöreye verildiği anlatılmaktadır. 

ilkarkadaslik.com sizi telefonla asla aramaz!! Sizden hiç bir şekilde telefon aracılığıyla para istemez!!
Sitemizin ismi ile arayanlara asla inanmayın...

 Kullanıcı Adı

 

 Yorumunuz?

0/150

  

      

mesut kaplan
17 Şubat 2016 Çarşamba
merhaba ben istanbul ana dolu yakasında aoturuyorum sevişecek *******ye açık sevecen hoş görülü zayıf veya balık etlı 18 ile 35 yaş arası bir bayanla tanışmak istiyorum buda numaram adım ****t veya mesut fark etmez nasıl ses lensenız... buda nu8maram 05534270745 mutlaka aramanızı ıstıyorum...
Sayfa 1
2010-2011 © ilkarkadas Arkadaşlık Her Hakkı saklıdır. İzinsiz hiç bir içerik kopyalanamaz ve kullanılamaz.;